Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete TU

Odporúčania

UŽITOČNÉ RADY NA POUŽÍVANIE SVIEČOK A DOPLNKOV YANKEE CANDLE

 

Ako najlepšie vypáliť sviečku

Najrovnomernejšie vypálite vonnú sviečku Yankee Candle, tak že necháte vždy rozpustiť vosk až ku kraju sklenného pohára. Vrchná vrstva vosku je úplne rozpustená a tak sa vôňa maximálne rozvinie. Preto nezapaľujte vonnú sviečku Yankee Candle len na niekoľko minúť, keď sa stačí rozpustiť len okolie knôtu, potom by sa vám pri ďaľšom zapálení rozpustila opäť len prostredná časť.
 

Ako je dôležitý knôt

Yankee Candle má viac ako 200 rozdielnych knôtov. Každá vôňa Yankee Candle horí inak (ľahká kvetinová vôňa napríklad horí rýchlejšie ako ťažké koreninové), a preto každá potrebuje rozdielne upletený knôt, aby bolo garantované maximum hodín horenia a rovnaká kvalita vône od zapálenia až do posledného záblesku plamienku.
Každý jednotlivý knôt vonných sviečok Yankee Canldle je ručne natiahnutý a narovnávaný. To zaručuje, že sa môžete tešiť z čistej, rovnomerne horiacej a uvoľňujúcej sa vône dlhodobo. Knôt je potrebné vždy udržovať zastrihnutý na dĺžku 3 mm. Dlhší knôt vytvára tvar hríba a sviečka dymí.
 

Ako sa rýchlo zbaviť zbytkov voskov

Prajete si zmeniť vôňu, ale v svietniku na vonné sviečky či vonné vosky máte ešte zbytok vosku, stačí ho jednoducho strčiť do mrazničky a potom zbytok vysypať.